Make your own free website on Tripod.com

Tanımak istiyorsanız, fotoğrafın ardındayım

ÖNCE TEŞEKKÜR

Ben Erzurum'da doğmuş, burda büyümüş, yazın tozunun, kışın buzunun kahrını çekmiş, ama bundan zerre gocunmamış ve "gülü seven dikenine katlanır" mantığından hareketle memleketine nazar etmiş birisiyim. Doğduğum ve bir bireyi olmaktan onur duyduğum Dadaşlar Diyarı Erzurum'u, sizlere belki altın bir tepsi içinde sunamıyorum. Ama, bir web çalışmasıyla tüm dünya insanlarına takdim ediyorum, umarım beğenilir.
Çok profesyonelce hazırlanmış bir site değil bu. Birkaç ay içinde edinilen bilgilerle ancak bu kadarını yapabildim. Bu sayfanın hazırlığı sırasında müthiş yardım ve desteğini gördüğüm, bana engin bir hoşgörüyle yaklaşan ve adeta nazımla oynayan çok değerli dostum, Atatürk Ünüversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü öğretim elemanlarından sayın Cahit Arpacık'a sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.
Şunu özellikle belirtmek istiyorum: Cahit Hoca olmasaydı, ben bu çalışmayı ASLA YAPAMAZDIM.. Bu nedenle hem şahsım, hem sizler, hem de Erzurum adına müteşekkirim kendisine..
Bu arada, sayfalarımız arasında bulacağınız Erzurum Expres Gazetesi, karma bir gazete aslında. Erzurum'da haftalık olarak yayınlanan Palandöken ve Zirve 2000 Gazeteleri'nin katkılarıyla hazırladığım sanal gazetemizi de beğeneceğinizi umuyor, o sayfaya yazı ver haber vererek katkıda bulunan tüm dostlara da ayrıca teşekkürü borç olarak görüyorum.


Ana Sayfa